PORADY

podłogi winylowe
Podłogi > 25 września 2019

Podłogi winylowe – zalety

Nowoczesne i uniwersalne – podłogi winylowe znajdą swoje zastosowanie w niejednym mieszkaniu czy biurze. Nie tylko pięknie wyglądają, ale są także szybkie w montażu i łatwe w czyszczeniu. Dlaczego warto je wybrać?

Podłogi winylowe – dlaczego są takie dobre?

  1. Duży wybór – gama kolorystyczna podłóg winylowych jest bardzo szeroka. Niezależnie od tego, w jakim stylu chcesz urządzić swoje wnętrze, znajdziesz wśród nich coś dla siebie. podłogi winylowe mogą wyglądem przypominać klasyczne drewno w dowolnym odcieniu, ale także beton.
  2. Szybki montaż – podłogi winylowe nie tylko szybko się montuje, ale także można je położyć na starej posadzce, np. na płytkach, bez konieczności ich zrywania. 
  3. Doskonała akustyka pomieszczeń – panele winylowe poprawiają akustykę w pomieszczeniach, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w biurach, holach czy gabinetach.
  4. Idealne dla alergików – podłogi winylowe są antystatyczne. Nie przyciągają kurzu, nie posiadają mikroszczelin, w których może gromadzić się brud. Ponadto, ich czyszczenie jest niezwykle łatwe – bez problemu można je odkurzać, czy myć zwykłymi środkami chemicznymi.
  5. Antypoślizgowe – podłogi winylowe idealnie sprawdzą się w miejscach, gdzie często rozlewamy wodę – kuchni, łazience czy przedpokoju.
  6. Niezwykle odporne – na uderzenia, obicia, uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Nie poddadzą się zniszczeniu przez dzieci czy domowe zwierzęta.
  7. Ekologiczne – winyl można poddać recyklingowi, dzięki czemu wykonane z niego podłogi wpisują się w trend eco-friendly.
  8. Zakup na lata – panele winylowe mogą być poddawane zabiegom renowacyjnym. Bez problemu można je szlifować i nakładać na nie nowe powłoki zewnętrzne – niezależnie od tego, czy odświeżenia wymaga jedynie fragment podłogi, czy całość.

Jeśli szukasz podłogi o nietypowym wzorze czy kolorze, która przetrwa lata – zajrzyj do naszej oferty paneli winylowych. Gwarantujemy, że doskonale sprawdzą się także w Twoim domu.

MASZ PYTANIE?
NAPISZ DO NAS

telefon

91 455 32 46
693 63 33 11
693 63 19 75

mail

salon@ iwconcept.com.pl

placeholder

CENTRUM PODŁÓG I DRZWI

ul. Santocka 39
71-083 szczecin

otwarte

Pon - Pt
10:00 - 17:00
Sobota
10:00 - 14:00